Adax

Na Państwa pytania i zlecenia oczekują pracownicy działu handlowego i serwisu, codziennie od godz. 8.00-17.00

 

ADAX BRAVO MEDIAadax bravo mediaKomputer, Multimedia i Internet

ADAX BRAVO MEDIA to idealny komputer do salonu, pozwalający na swobodne korzystanie z multimediów i internetu. Zapewnia wsparcie dla telewizorów HD i FullHD, odtwarzanie filmów Blu-ray z dźwiękiem przestrzennym 7.1 oraz oferuje dostęp do usługi VOD (wideo na życzenie). Wbudowany dostęp do internetu WiFi, wyjątkowo cicha praca komputera oraz bezprzewodowa mysz i klawiatura, gwarantują wysoki komfort użytkowania. Niewielka obudowa znakomicie wpisuje się w nowoczesny design.


ADAX BRAVOadax bravoZnakomite parametry

Komputery ADAX BRAVO oferują wydajność, z której usatysfakcjonowani będą nawet najbardziej wymagający użytkownicy, dla których nowe technologie i multimedia są nieodłącznym towarzyszem codzienności. Wyróżnia je wyjątkowy design, a możliwość pracy w pionie i poziomie, daje oszczędność miejsca na biurku. Znakomicie nadaje się do nauki, pracy i rozrywki, a bezszelestne działanie, wbudowane WiFi oraz bezprzewodowa mysz i klawiatura, gwarantują komfort użytkowania.


ADAX ALFAADAX DELTAEkonomiczne rozwiązanie

ADAX ALFA to zgrabny komputer w czarnej błyszczącej obudowie, o uniwersalnym zastosowaniu. Świetnie sprawdza się w domu podczas pracy, nauki i zabawy, jak również w prowadzeniu małego biznesu. Super atrakcyjna cena, wysoka jakość i niezawodność, powodują, że jest najlepiej sprzedającym się stacjonarnym komputerem osobistym w Polsce.


ADAX DELTAADAX DELTATwój niezawodny partner w biznesie

ADAX DELTA to linia eleganckich, kompaktowych i niezawodnych komputerów dla firm. Ich wydajność umożliwia zastosowanie w każdym dziale firmy lub instytucji, w nawet najbardziej skomplikowanych procesach. Dodatkowo, liczne certyfikaty gwarantują stabilność pracy i bezpieczeństwo danych. Komputerom ADAX DELTA zaufało już ponad 250 tyś. polskich przedsiębiorstw i instytucji.


OFFICE SERVERoffice serverGotowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Linia serwerów dla małych i średnich grup roboczych (do 10 stanowisk). Idealna jako pierwszy serwer w firmie. ADAX OFFICE SERVER to atrakcyjne cenowo serwery dla firm z dużymi możliwościami rozbudowy. W zależności od konfiguracji mogą pełnić rolę serwera: www, plików czy poczty elektronicznej. Mogą być dostarczane w trybie ready to use z zainstalowanym oprogramowaniem, wymagającym jedynie podłączenia do sieci firmowej. Pakiet serwisowy trzyletniej gwarancji, zapewnia bezpieczeństwo pracy.