Preparaty techniczne

preparat spawalniczyPreparat spawalniczy w aerozolu

Preparat zabezpiecza zarówno powierzchnie spawane, jak i obszary przylegające do nich. Preparat spawalniczy jest niepalny i wolny od silikonu. W wyniku działania unikalnej formuły opartym na czystym azocie uzyskuje się wyski stopień krycia.

miedz w aerozoluMiedź w aerozolu

Lakier w aerozolu z wysoką zawartością miedzi, przeznaczony do smarowania złączeń śrub, które są eksponowane na bardzo wysokie temperatury. Miedź w aerozolu posiada wysoką termiczną stabilność i chroni powierzchnie przed rdzą. Jest odporna na środki chemiczne i czynniki atmosferyczne, zapobiega zużyciu i utlenianiu części metalowych. Miedż w aerozolu jest odporna działanie temp. od -40C do + 11ooC.

silikon w sprayuSilikon w aerozolu

Silikon w aerozolu przeznaczony jest do smarowania i ochrony części plastikowych i gumowych. Jest to środek wodoodporny, pH neutralny i odporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady. Silikon w aerozolu zapobiega zmrożeniu i wysuszeniu części gumowych, a także skrzypieniu i piszczeniu części plastikowych. Silikon w aerozolu posiada znakomitą mechaniczną i termiczną stabilność. Jest odporny na działanie temp. od -50C do +200C.

srodek na styki elektrycznePreparat na styki elektryczne

Preparat posiada doskonałe właściwości penetrujące, zapobiega powstawaniu problemów przy starcie, powodowany przez wilgoć. Chroni przed wodą, zawilgoceniem, jest odporny na sól, słabe kwasy i zasady. Electro Protector doskonale przylega, posiada właściwości antykorozyjne, jest pH- neutralny.

Szybko-start

Efektywny środek na bazie eteru, ułatwia start silnika spalinowego.

Preparat do czyszczenia styków

Wysokiej jakości środek czyszczący do elektronicznych i elektrycznych połączeń, posiada właściwości penetrujące i rozpuszczające zanieczyszczenia. Contakt Cliner nie przewodzi prądu, nie powoduje korozji i nie zostawia osadu. Puszka jest wypozażona w specjalną dyszę umożliwiającą stosowanie preparatu w różnych pozycjach.

Wazelina w aerozolu

Uniwersalny środek smarujący i ochronny, doskonale przylega do powierzchni. Preparat wodoodporny, pH- neutralny, odporny na działanie czynników atmosferycznych, słabych kwasów i zasad. Wazelina w aerozolu posiada doskonałe właściwości antykorozyjne. Chroni powierzchnie przed zużyciem i sklejaniem. Jest odporna na działanie temp. od -30C do +160C.

Smar do łańcuchów w  aerozolu

Preparat przeznaczony do smarowania wszelkiego rodzaju przekładni i łańcuchów. Posiada konsystencję oleju i doskonale natłuszcza powierzchnie. Charakteryzuje się mechaniczną i termiczną stabilnością, chroni części przed zużyciem i sklejeniem. Smar do łańcuchów jest odporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady, jest środkiem wodoodpornym i pH- neutralny. Odporny na działanie temp. od -50C do +200C

Odrdzewiacz w aerozolu

Efektywny środek poluzowujący zardzewiałe części. Posiada doskonałe właściwości penetracyjne, zawiera grafit i M0S2, jest środkiem wodoodpornym i chroniącym przed rdzą. Puszka jest wyposażona w specjalną dyszę umożliwiającą aplikację preparatu w różnych pozycjach.

Klej w aerozolu

Środek klejący zarówno trwale jak i czasowo. Przeznaczony do klejenia papieru, tektury, drewna, tekstyliów, i różnego rodzaju plastików. Klej w aerozolu szybko wysycha i jest łatwy w stosowaniu. W celu trwałego sklejenia, należy nałożyć preparat na dwie powierzchnie przeznaczone do sklejenia .

Środek do czyszczenia hamulców

Wysokiej jakości środek przeznaczony do czyszczenia szczęk i tarcz hamulcowych oraz innych części układu hamulcowego. Poluzowuje zakleszczone elementy, nie pozostawia osadu, nie posiada właściwości przewodzących, jest odporny na korozję. Środek do czyszczenia hamulców jest wyposażony w specjalną dyszę umożliwiające aplikację w różnych pozycjach.

Teflon w aerozolu

Uniwersalny smar posiadający wyjątkową mechangaiczną i termiczną stabilność, przeznaczony do stosowania na części ruchome z metalu i plastiku. Teflon w aerozolu ma bardzo niski współczynnik tarcia, gładką strukturę i doskonale przylega do powierzchni. Jest odporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady. Jest to środek wodoodporny i pH- neutralny. Chroni powierzchnie przed zużyciem i sklejaniem. Środek jest odporny na działanie temp. od -50C do +250C.

Smar w aerozolu

Środek doskonale przylega do powierzchni i znakomicie smaruje ruchome części metalowe lub plastikowe. Charakteryzuje go doskonała stabilność mechaniczna i termiczna. Jest oporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady. Smar w aerozolu jest środkiem hydrofobowym o pH neutralnym. Zawiera PTFE (polytetrafluoretheen), chroni powierzchnie przez zużyciem oraz zapobiega przywieraniu.

Środek do czyszczenia przekładni i łańcuchów

Środek do przekładni i łańcuchów posiada doskonałe właściwości rozpuszczające zanieczyszczenia. Nie jest przewodnikiem, dobrze chroni przed rdzą i nie pozostawia osadu.

Preparat wykrywający przecieki

Wysokiej jakości preparat do wykrywania śladów przecieku w rurach gazowych. Jest to środek niepalny i nie powoduje korozji. Może być usunięty przy użyciu wody i jest przyjazny dla środowiska.

Preparat do czyszczenia klimatyzacji w aerozolu

Wysokiej jakości piana w aerozolu do czyszczenia klimatyzacji w pojazdach samochodowych.  Posiada subtelny zapach i długotrwale chroni prze nieprzyjaznymi zapachami.

Preparat do czyszczenia i konserwacji broni

Najwyższej jakości profesjonalny preparat do czyszczenia i konserwacji broni NICRO 608. To nowoczesny preparat czyszcząco konserwujący posiadający wysokie właściwości penetrujące, rozpuszcza resztki prochu strzelniczego, usuwa tłuszcze i oleje czyści i oliwi lufę , elementy mechaniczne i wszystkie ruchome części metalowe,drewniane, skórzane i plastikowe szybkowysycha pozostawiając niewidoczną warstwę ochronno-smarującą, redukuje ścieranie metalu wypierawodę i wilgoć – chroni przed korozją przedłuża cykle smarowania odporne na temperaturę i processtarzenia czyści powierzchnie i odtłuszcza każdy rodzaj broni. NICRO 608 wnika w 100 % w najmniejsze pory , wypełnia je tworząc niewidzialną warstwę ochronną. Nieściąga urzu i włókien, przez co nie powstają osady i zabrudzenia .