Certyfikaty SSL

certum ssl commercialCertyfikat CERTUM Commercial SSL

CERTUM Commercial SSL to podstawowy certyfikat SSL wydawany przez CERTUM zapewniający weryfikację domeny oraz szyfrowane połączenia do 256 bitów.

CERTUM Commercial SSL jest uznawany przez popularne przeglądarki internetowe a uproszczona procedura zakupu umożliwia instalowanie certyfikatu po dokonaniu płatności i weryfikacji prawa do domeny.


certum ssl premium evCertyfikat CERTUM Trusted SSL

CERTUM Trusted SSL to certyfikat, którego wydanie poprzedzone jest wnikliwą weryfikacją danych zamawiającego. Przeznaczony jest dla instytucji finansowych dbających o reputację, których klienci oczekują najlepszych zabezpieczeń potwierdzonych wysokością gwarancji finansowych. Dane klienta zawarte w certyfikacie: nazwa domeny, nazwa organizacji.

certum ssl trustedCertyfikat CERTUM Trusted SSL

Certyfikat CERTUM Premium EV SSL to certyfikat typu Extended Validation gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania. CERTUM Premium EV SSL w wariancie MultiDomain przeznaczony jest do szyfrowania pojedynczym certyfikatem połączeń do wielu różnych domen. Jednym certyfikatem można zastąpić 4, 6 a nawet 10 certyfikatów SSL przy zachowaniu poziomu bezpieczeństwa i zaufania.