Karty i czytniki

czytniki i karty certumPrzenośny i lekki czytnik kart Smart Card ACR38U PocketMate II jest urządzeniem o niewielkich gabarytach, który przekształca się w czytnik pełnowymiarowych kart elektronicznych za pomocą tylko jednego ruchu obrotowego. Interfejs MicroUSB OTG obsługuje większość smartfonów i tabletów, można go łatwo zintegrować z dowolnym systemem na urządzenia mobilne wersji Android 3.1 i wyżej. Dodatkowo może być stosowany z systemami operacyjnymi Windows, Linux lub Mac (zgodność z PC/SC i CCID).

ACR38U-NDACSA112C

Obudowa urządzenia jest bardzo funkcjonalna a jednocześnie ma bardzo nowoczesny wygląd. Polecany jest osobom często podróżującym, posiadającym urządzenie ze złączem MicroUSB, wykonującym w podróży bezpieczne transakcje wymagające użycia pełnowymiarowej karty elektronicznej.

Zastosowanie:                                              

  • e-administracja

  • e-bankowość, e-płatności

  • e-Zdrowie

  • Infrastruktura Klucza Publicznego

  • Bezpieczeństwo sieci

  • Kontrola dostępu

  • Program lojalnościowy


pendrive certumCzytnik kart ACS ACR38ET DualKey2 USB

ACR38ET DualKey2 jest bogatszą wersją czytnika ACR38T Plug-in (SIM-sized). Działa jako czytnik kart SIM oraz jako karta bezstykowa, wykorzystując obsługę standardu Mifare. Może zabezpieczać dostęp do sprzętu komputerowego, sieci wewnętrznych i zewnętrznych, drzwi, sejfów, banków danych, itp. ACR38ET DualKey2 jest przy tym bardzo prostym urządzeniem zapewniającym funkcjonalność w zakresie technologii karty stykowej formatu ID-0 umieszczonej w czytniku jaki i wbudowanej karty bezstykowej zgodnej ze specyfikacją Mifare 1k.

 

Stanowi doskonałe rozwiązanie dla potrzeb handlu elektronicznego, fizycznej kontroli dostępu, home banking czy portfela elektronicznego, bezpiecznego dostępu do sprzętu komputerowego oraz narzędzi aplikacyjnych dla transportu i GSM.


6_transparent_PenDriveCzytnik kart elektronicznych ACS ACR38T-D1

 

Nowy czytnik ACR38T typu SIM to niewielkie urządzenie USB o nowoczesnym wyglądzie. Posiada taką samą funkcjonalność jak standardowy czytnik ACR38. Obsługuje karty zgodne z ISO 7816, karty MCU, karty pamięci i GSM 11.11.

ACR38T jest zgodny z PC/SC i CCID co zapewnia interoperacyjność oraz daje możliwość zastosowania na różnych platformach informatycznych. Waga czytnika jest tak sama jak standardowej pamięci USB. ACR38T-D1 to urządzenie kompaktowe, które można zabrać ze sobą wszędzie.


certum czytnik ACR38U-I1Czytnik kart ACR38

Czytnik ACR38 łączy w sobie zaawansowaną technologię i nowoczesne wzornictwo. Dodatkowo spełnia rygorystyczne wymagania stawiane m.in. systemom płatności czy systemom identyfikacji elektronicznej, w którym największy nacisk kładziony jest na wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zgodnie ze specyfikacją CCID czytniki ACR38 oferują rozwiązanie plug-and-play, które eliminuje potrzebę instalacji sterowników.

Interfejs USB zapewnia łatwą komunikację między komputerem a kartą procesorową zapewniając bezproblemową implementację aplikacji wykorzystujących karty elektroniczne w środowisku PC. Czytnik ACR38 jest zgodne z normą ISO-7816 i specyfikacją EMV Level 1.

Czytnik ACR38 obsługuje karty zgodne z ISO-7816 Class A, B i C (5V, 3V i 1.8V), w tym wszystkie karty mikroprocesorowe z protokołami T = 0 oraz T = 1, jak również większość popularnych kart pamięci dostępnych na rynku. Czytnik ACR38 opcjonalnie oferuje również wbudowany moduł SAM (Security Access Module), który obsługuje różne aplikacje wymagające wysokiej ochrony.


czytnik kart certumKarta Kryptograficzna cryptoCertum 3.2 Standard

To najnowsza wersja standardowej karty kryptograficznej w naszej ofercie z nowym systemem operacyjnym kart procesorowych StarCos® wersja 3.2. Karta została wyposażona w sprzętową realizację algorytmu RSA o długości klucza do 2048 bitów przez co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa w obszarze identyfikacji, przesyłania danych i przeciwdziałania fałszerstwu.

Karta kryptograficzna cryptoCertum Standard 3.2 różni się od cryptoCertum Mini 3.2 jedynie wielkością karty.

Uwaga: Karta nie zawiera certyfikatu!