O nas

              Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na naszą ofertę handlową dotyczącą nowoczesnych systemów biurowych oraz usług serwisowych.
Nasza firma działa w branży od 1991 roku bazując na wcześniejszych doświadczeniach wyniesionych z działalności w strukturach Biurotechniki w latach osiemdziesiątych.

Urządzenia wyposażenia biurowego oraz wszelkiego rodzaju systemy informatyczne bardzo szybko przybierały coraz to nowocześniejsze formy i ten proces trwa do dziś.

Doświadczenie serwisowe nabywaliśmy obsługując bardzo niedoskonałe urządzenia z lat osiemdziesiątych, następnie dzięki szkoleniom w kraju jak i za granicą zdobywaliśmy wiedzę niezbędną do poznania urządzeń nowocześniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie.Dzisiaj mając za sobą już ponad 20 lat doświadczeń w pracy serwisowej oraz nieustający proces szkolenia w kierunku nowych, rozwijających się technologii oferujemy Państwu profesjonalną obsługę urządzeń, które pracują w Państwa biurach.

Dzięki współpracy z wieloma dystrybutorami możemy zapewnić, że obsłużą Państwa pracownicy Uniservice profesjonalnie przygotowani i wyposażeni w niezbędną do tego dokumentację serwisową, oryginalne materiały eksploatacyjne i części zamienne. A do tego wszystko to przy konkurencyjnych cenach i bardzo krótkich terminach realizacji zleceń. Dowodem na to jest spora rzesza naszych stałych i nowych klientów.

Na Państwa pytania i zlecenia oczekują pracownicy działu handlowego i serwisu
codziennie od godz. 8.00 do 17.00
pod telefonem : 16 7337100

Mamy nadzieję, że również i Państwo dołączycie do grona naszych klientów.