Certyfikaty Code Signing

standard code signingCertyfikat Standard Code Signing

Certyfikat Standard Code Signing jest uniwersalnym certyfikatem do podpisywania kodu.

Certyfikat ten zapewnia integralność i autentyczność pakietu oprogramowania lub pojedynczego pliku oraz potwierdza tożsamość jego autora, ponieważ zawiera imię i nazwisko twórcy aplikacji i/lub dane firmy, która ją opracowała.

Certyfikat Standard Code Signing jest zgodny z technologią Java Code Signing oraz Microsoft Authenticode dzięki czemu może zostać użyty do podpisywania kodu dla większości dostępnych systemów operacyjnych.


microsoft Code SigningCertyfikat Microsoft Code Signing

Certyfikat Microsoft Code Signing jest certyfikatem przeznaczonym do cyfrowego podpisywania kodu (w trybie użytkownika lub w trybie jądra oprogramowania) dla deweloperów i wydawców opracowujących aplikacje i sterowniki stosowane w systemach operacyjnych z rodziny MS Windows (zarówno w trybie 32 bitowym jak i 64 bitowym).

Ten certyfikat ma szerokie uznanie i pomaga zapewnić, że podpisane pliki nie wywołują komunikatu z ostrzeżeniem o „niebezpiecznym oprogramowaniu” lub błędach, które mogą powstrzymać użytkowników przed pobraniem i zainstalowaniem oprogramowania.

Certyfikat Microsoft Code Signing zapewnia integralność i autentyczność oprogramowania oraz potwierdza tożsamość twórcy aplikacji, zawiera imię i nazwisko jej autora i/lub dane firmy, która ją opracowała.